Навчимо літати під вітром.

Якщо хочеш відчути впевненість та свободу, зарядитись адреналіном, достатньо спробувати віндсерфінг.  

Віндсерфінг — це вид вітрильного спорту та розваг, катання на дошці з вітрилом. Управляти дошкою дуже просто, достатньо одного заняття з інструктором, щоб навчитись впевнено стояти та керувати вітрилом. Якщо набридло просто лежати  — час відчути вітер!

Цей вид активного відпочинку не має вікових обмежень, але обладнання розраховане на людей зі зростом не менше 150 сантиметрів. Неважливо, з якою фізичною підготовкою ви станете на дошку, головне — мати бажання керувати нею.  Віндсерфінг — це баланс, який ви навчитеся тримати не лише на дошці, а і в житті.

Чому ми рекомендуємо віндсерфінг

  • Адреналін, приборкання стихій. З’являється відчуття, що для вас немає нічого неможливого.
  • Це чудове фізичне тренування. Під час катання задіяні практично усі групи м’язів.
  • Віндсерфінг — це не лише про драйв, а й про красу. Ви повернетеся з прогулянки з гарною засмагою та усміхненим життєрадісним обличчям.

Три важливі деталі

  • Так, у воду можна впасти. Але як тільки ви навчитеся тримати рівновагу, про падіння можна забути. Зазвичай це відбувається впродовж перших 10 хвилин стояння на дошці.
  • Щоб навчитись базово кататись на віндсерфінгу, знадобится лише 1 година. У майбутньому ви зможете кататися без супроводу інструктора.
  • У нас є два паруси, відтак на воді можуть перебувати одночасно дві людини, а це чудовий спосіб подарувати позитивні емоції не тільки собі, а й близькій людині.
Назад